فارسي | English
کاربر ميهمان، خوش آمديد!
ثبت نام فراموشي رمز؟
صفحه اصلي » بانکها » خدمات فناوري » ساير خدمات
 
نام كاربري
رمز عبور
فراموشي رمز

 
عبارت
بانك

 
عبارت
<< <  1  > >> 
 

پردازش هوشمند
   شرح خدمات: ارائه  روشهای انواع چاپ غیر مستقیم به روی اشیاء با پلاتر و پرینتر های جوهر افشان اب پایه .

تكنولوژي چاپ روي اشياء با هرنوع پرينتررنگي

PHA Crystal Coating Varnish   

 

        از ديرباز با استفاده از تكنولوژي هاي بسيار بالا و صرف هزينه هاي گزاف جهت خريداري دستگاهها و  پرينترهاي منحصر چاپ روي اشياء و عدم استقاده عامه گاربران بدليل گراني اينگونه دستگاهها شركت پردازش هوشمند دررستاي ارتقاء اين صنعت براي عموم كاربران با هرتوان مالي ، موفق به ارائه تكنولوژي چاپ روي اشياء با هر نوع پرينترگرديده است لذا با استفاده از اين تكنولوژي علاوه بر كاربران حرفه اي كه از دستگاههاي گرانقيمت استفاده ميكنند كليه كاربران ديگري كه با پرينترهاي رنگي جوهر افشان رايج كه جهت چاپ عكس استفاده ميشود براحتي و با صرف هزينه هاي بسيار پائين ميتوانند هر نوع تصوير و طرح گرافيكي را با هرنوع كيفيت مورد نظر به روي هر سطح و شي‌اي از قبيل ( سراميك ، كاشي ، چيني ، شيشه ، پلاستيك چوب ، فلز ، فايبرگلاس ، PVC, CD, DVD ،  و غيره ...  ) بصورت مستقيم و يا غير مستقيم بچاپ برسانند . 
در روش چاپ مستقيم با دستگاهها و پرينترهاي منحصر، صرفا كاربران ميبايست سطح مورد نظر را بوسيله ورني كريستال كوتينگ پوشش داده و سپس اقدام به چاپ بروي شي مورد نظر نمايند .
در روش غير مستقيم و بعبارتي با استفاده از پرينترهاي رنگي جوهرافشان چاپ عكس ، كليه كاربران ميتوانند ابتدا با توليد يك سطح قابل پرينت بروي يك طلق معمولي ( آغشته نمودن يك ورقه طلق به ورني كريستال كوتينگ ) تصوير و يا طرح مورد نظرخود را با هرنوع كيفيت روي طلق ورني خورده چاپ نموده و سپس آنرا بروي شي‌ مورد نظر انتقال دهند .
روش انتقال طرح از روي طلق به روي شي مورد نظر بدينگونه است كه بوسيله يك پوشش بسيار نازك از پليمر
UV  به روي طرح چاپ شده طلق را روي شي مورد نظر چسبانده وبعد از چند دقيقه نوردادن طلق براحتي از شي جدا شده و طرح مورد نظر بروي شي انتقال ميبابد .

 

 

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Bottom_Left_Arc.jpg

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Bottom_Right_Arc.jpg

 

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Left_Head.jpg

روش مستقیم

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Right_Head.gif

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Top_Left_Arc.jpg

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Top_Right_Arc.jpg

 

روش مستقيم انتقال تصاوير بروي اشيا با پرينترهاي مخصوص

  سطح مورد نظر را قبلا با كرستال كوتينگ نوع هنري به روش ياد شده پوشش دهيد و پس از خشك شدن با پرينتر چاپ نمائيد . لازم به بتوضيح اينكه كليه پرينترهايي كه بصورت مستقيم قادر به چاپ روي سراميك ، شيشه و غيره هستند حتما بايستي از جوهرهاي خاص Oil Base  و همچنين كوتينگ هاي Oil Base  با روشهاي خشك كردن كوره اي و غيره استفاده نمايند ، بديهي است استفاده از اين مواد علاوه بر مبلغ گزاف چند برابري قيمت جوهرها و ماده مخصوص كوتينگ مشكلات عديده اي براي هد پرينتر بوجود مي آورد كه گاها به تعويض هد منجر ميگردد لذا استفاده از سوپر كريستال توصيه شده اين شركت علاوه براينكه به كاربران اجازه ميدهد از كليه جوهر هاي Water Base  استفاده نمايند ديگر براي كوتينگ كردن احتياج به كوره و روش خاص ديگري براي خشك شدن سطح كوتينگ شده شي ندارد و علاوه بر آن قيمت تمام شده اين روش بسيار بصرفه تر و اقتصادي تير ميباشد ، چاب مستقيم روي شي صرفا با دستگاهها و پرينترهاي منحصر عملي است ، و در حال حاضر قيمت اين نوع دستگاهها بالغ بر 10 ميليون تومان ميباشد .

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Bottom_Left_Arc.jpg

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Bottom_Right_Arc.jpg

 

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Left_Head.jpg

کرستال کوتینگ هنری

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Right_Head.gif

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Top_Left_Arc.jpg

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Top_Right_Arc.jpg

 

روش غيرمستقيم چاپ تصاوير برروي اشياء با استفاده از هرنوع پرينترجوهر افشان

 روش استفاده از کریستال کوتینگ هنری .

 ( ايجاد طرحهاي گرافيكي و تصاويري هنري ( ميناتور ، انواع نقاشي هاي دستي و غيره ) :

در اين روش سعي برآن است كه طرح نهايي بصورت واقعي دست ساز و بشكل نقاشي دستي بنظر برسد لذا براي اين منظور باستي از روش و لوازم ذيل بهره برد .

 الف : ابتدا سطح طلقي را با ماده كرستال كوتينگ نوع هنري پوشش ميدهيم براي اين منظور فقط كافيست مقدار 5 تا 10 ميليگرم ( يك تا دو درب شيشه نوشابه ) از مواد فوق را روي طلق ريخته و بوسيله يك قلم مو به آرامي تمام سطح طلق را بصورت يكدست پوشش دهيد ، پس از خشك شدن روي طلق را از همان طرفي كه ماده سوپركرستال زده شده با يكي از انواع پرينترهاي جوهر افشان پرينت نمائيد ، پس از چند دقيقه طرح مورد نظر روي طلق كاملا خشك شده است .

ب : تمامي سطح شي مورد نظر را با استفاده از چسب 2000 بصورت كاملا صاف و صيقلي پوشش دهيد و بگذاريد بمدت 10تا 20 دقيقه بماند تا چسب فعال شود . بهترين روش اسپري كردن چسب بروي شي مورد نظر يا اسپري كردن چسب روي طلق ميباشد كه براي اين منظور حتما بايد ابتدا روي طلق چاپ شده را با يك لايه ورني CD  پوشش داده سپس چسب را روي آن بپاشيد و بگذاريد تا چسب بعد از 10 تا 20 دقيقه ماندن فعال شود و آنگاه عمل انتقال بروي شي را انجام دهيد.

ج : طلق چاپ شده را بصورت يكنواخت و دقيق روي سطح چسب خورد شي مورد نظر با فشار بچسبانيد و پس از هواگيري هاي لازم جهت تشكيل نشدن حباب بين چسب و طلق به آرامي طلق را از روي شي جدا كنيد بصورتيكه فيلم چاپ شده طلق كاملا به چسب روي شي بچشبد .

د : به آرامي با يك دستمام كاغذي خشك روي فيلم چسبيده شده به شي مورد نظر سعي كنيد اگر حبابي موجود است آنرا با فشار به شي بچشبانيد و پس از آن روي فيلم را با يكي از وارنيش هاي 1 جزيي و يا 2 جزئي كاملا در برابر شتشو و صدمات ديگر ايزوله نمائيد .

 

 جهت رقيق نمودن وارنيش ها حتما از حلالهاي مخصوص شركت استفاده نمائيد

 

 

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Bottom_Left_Arc.jpg

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Bottom_Right_Arc.jpg

 

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Left_Head.jpg

کریستال عکاسی

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Right_Head.gif

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Top_Left_Arc.jpg

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Top_Right_Arc.jpg

 

کرستال کوتنیگ عکاسی

 ( ايجاد طرحهاي گرافيكي و تصاوير عكاسي شده ) :

در اين روش سعي برآن است كه طرح نهايي بصورت كاملا صاف و يكدست و بدون چين و چروك بروي شي مورد نظر انتقال داده شود .

الف : در اين روش لازم است از ماده كرستال كوتينگ نوع عكاسي بايستي استفاده شود و طلقي را با اين ماده پوشش ميدهيم براي اين منظور فقط كافيست مقدار 5 ميليگرم ( يك درب شيشه نوشابه ) را روي طلق ريخته و بوسيله يك قلم مو به آرامي تمام سطح طلق را بصورت يكدست پوشش دهيد ، پس از خشك شدن روي طلق را از همان طرفي كه ماده سوپركرستال زده شده با يكي از انواع پرينترهاي جوهر افشان پرينت نمائيد ، پس از چند دقيقه طرح مورد نظر روي طلق كاملا خشك شده است .

ب : يك روش آنست كه سطح شي مورد نظر را با مقدار حدوا 5 تا 10 ميليگرم پليمر UV آغشته نموده و سپس طلق را روي آن گزارده و به آرامي با دست سعي ميكنيد تمامي حباب هاي بين سطح شي و طلق را بيرون بياوريد ، سپس به جهت اينكه طلق بر اثر حرارت توليد شده پرژكتور نوردهي از حالت طبيعي خارج نشود ابتدا يك قطعه شيشه روي طلق بگذاريد و سپس بمدت 5 دقيقه نوردهي كرده و بعد از آن به آرامي طلق را از روي شي برداريد . چون پليمر UV  روي سطوح كاملا صيقلي از چسبندگي مناسبي برخوردار نيست لازم است سطح صيقلي شي را ابتدا با يك لايه بسيار اندك ورني محافظ CD  پوشش داده سپس مراحل بالا را انجام دهيد.

جهت رقيق نمودن UV  ميتوانيد از حلال مخصوص شركت به نسبت 1به 2 استفاده نمائيد لازم است بعد از اينكه UV  را رقيق نموديد پس از اينكه سطح مورد نظر را با UV  پوشش داديد بگذاريد تا حلال UV  تبخير شود آنگاه طلق مورد نظر را ترانسفر نمائيد درغير اينصورت هنگام نوردهي گازهاي متصاعد از رقيق نمودن UV  كار را خراب خواهد كرد .

ج : سپس روي فيلم را با يكي از وارنيش هاي 1 جزيي و يا 2 جزئي كاملا در برابر شتشو و صدمات ديگر ايزوله نمائيد .

  جهت رقيق نمودن وارنيشها حتما از حلالهاي مخصوص شركت استفاده نمائيد

 

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Bottom_Left_Arc.jpg

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Bottom_Right_Arc.jpg

 

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Left_Head.jpg

چاپ رو کریستال و شیشه

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Right_Head.gif

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Top_Left_Arc.jpg

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Top_Right_Arc.jpg

 

  چاپ روی كريستال و شيشه

ايجاد طرحهاي گرافيكي ،‌ عكاسي شده ، هنري و غيره بروي

براي چاپ روي انواع كريستال و شيشه بصورتيكه اثر نامطلوبي بروي شي مورد نظر باقي نگذارد و به زيبايي آن بيفزايد لازم است از روش و ملزومات ذيل استفاده شود .

الف : ابتدا طرح مورد نظر را روي يك ورق برگه كريستال پرينت نمائيد براي اين منظور لازم است لايه محافظ اين برگه را قبل از چاپ از روي آن جدا نمائيد .

ب : پس از چاپ و خشك شدن كامل سطح چاپ شده روي شي مورد نظر را با يك ورني LCD Cleaner  كاملا از چري و آلودگي پاك نموده و با توجه به سطح كار يك تا چند قطره از چسب UV  را روي آن بريزيد ( توجه داشته باشيد چسب UV تفاوت فاحشي با پليمر UV  دارد ) و سپس طلق را روي شي گزارده و پس از هواگيري بمدت كمتر از 5 دقيقه نوردهي كرده طلق را از شي جدا ميكنيد ، سطح انتقال داده شده بشدت محكم و غيرهابل خش و كاملا ضد آب ميباشد .

 

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Bottom_Left_Arc.jpg

 

http://pha1.com/Files/Skin/ny/Bottom_Right_Arc.jpg


شرکت مهندسی رکا
   شرح خدمات:

<!--[if !supportLists]-->ü    <!--[endif]-->مشاوره، پیاده­سازی، ممیزی و اخذ گواهی نامه­­های سیستم­های مدیریت کیفیتISO9001, ISO/IEC17025, ISO14001, OHSAS18001, ISO2200, ISO/Ts16949, ISO10015, ISO27001, ISO17020, ISO15189, ISO10002, HACPP, HSE, SFBB  گواهی CE ، مهر حلال، استاندارد ساپکو و ..... برای کلیه پیمانکاران راه و ساختمان، تولید کنندگان صنایع غذایی، تولید کنندگان قطعات صنعتی، آموزشگاها، بانک­ها و شرکت­های خصوصی و دولتی، تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، آزمایشگاه­های تشخیص طبی و رستوران­ها و کیترینگ­های غذایی وبرای کلیه سازمان­های دولتی و غیر دولتی و ...

<!--[if !supportLists]-->ü      <!--[endif]-->مشاوره و اجرای پروژه­های  5S, FMEA, MSA, 6SIGMA, SPC, COQ, APQP, QFD  و....

<!--[if !supportLists]-->ü   <!--[endif]-->طراحی، مشاوره، اجرا و تامین اجزاء و قطعات سیستم­های پنوماتیک، هیدرولیک، اتوماسیون، مشاوره در خصوص نصب و راه اندازی اتوماسیون­های صنعتی پنوماتیک و ابزارآلات پنوماتیک با ارائه گارانتی رسمی

<!--[if !supportLists]-->ü      <!--[endif]-->مشاوره در زمينه تست و بازرسی جوش و تستهاي غيرمخرب،   تهيه و بازبيني دستورالعملهاي جوشكاري،  تست و تائيد مواد مصرفي جوشكاری، تست و تائيد صلاحيت جوشكاران و اپراتورهاي جوشكاري، تست جوش اسكلتهاي فلزي و كليه سازه هاي فلزي، تهيه و بازبيني دستورالعملهاي  NDT ، بازبيني و مميزي گزارشات NDT ، نصب و راه اندازي سيستمهاي NDT  پيشرفته و  كليه خدمات تستهاي غير مخرب شامل MT,PT,VT,UT,RT,RTI

<!--[if !supportLists]-->ü  <!--[endif]-->بازرسي آسانسور، بازرسي فني و مهندسي در صنايع با ايمني بالا در سطح كشور، بازرسي فني ماشين آلات و تجهيزات صنعتي، بازرسي قطعات و مجموعه‌هاي خودرو، ارزيابي نمايندگي­هاي فروش و تعميرگاههاي مجاز ارائه دهنده خدمات بعد از فروش خودروهاي ساخت داخل

<!--[if !supportLists]-->ü  <!--[endif]-->تهیه و تکمیل اسناد و مدارک و نقشه های فنی ساخت قطعات، تهیه و تکمیل مدارک فنی به روش مهندسی معکوس و تهیه نقشه های اجرایی، مشخص نمودن مواد اولیه ساخت قطعات، تدوین فرآیند ساخت قطعات، تدوین دستورالعمل بازرسی ساخت بر اساس استانداردهای مربوطه، تهیه دستور العمل های جوشکاری و رنگ آمیزی، تهیه دستورالعمل­های بسته بندی قطعات و تجهیزات، بررسی مشکلات فنی حین ساخت سازندگان

<!--[if !supportLists]-->ü  <!--[endif]-->برگزاری دوره­های آموزشی درون و برون سازمانی در زمینه­های سیستم های مدریت کیفیت، تست های غیر مخرب و بازرسی جوش، اتوماسیون و رباتیک، هیدرولیک و پنیوماتیک پیشرفته و سایر زمینه­های فعالیت شرکت، برگزاری دوره­های آموزشی تعالی سازمانی، آموزش نرم افزار های تخصصی مهندسی مکانیک، رباتیک و مهندسی برق شامل: نرم افزار­های Catia-Solidworks-Abaqus-AutomationStudio-FluidSim-MsProject-EasyRob-FeatureCam-EdgeCam-Matlab-Proteus

<!--[if !supportLists]-->ü  <!--[endif]-->مشاوره، واردات و آموزش کلیه­ی تجهیزات آزمایشگاهی مانند دستگاه­های تست کشش، سختی سنج­ها، دستگاه­های اندازه گیری PH  عیب­یاب­های آلتراسونیک و سایر تجهیزات آزمایشگاهی، پشتیبانی و تامین قطعات و مواد مصرفی تجهیزات آزمایشگاهی


خدمات اول مبين صبا
   شرح خدمات:

بزرگترین مرکز تماس در خاورمیانه

بنیانگذار صنعت Delivery در خاورمیانه

بزرگترین و مجهزترین مجموعه ارائه دهنده خدمات همراه اول در سطح کشور

بزرگترین مرکز فروش و عرضه محصولات و خدمات مبین نت در سطح کشور

بزرگترین مرکز فروش محصولات بصورت اقساطی ویژه مشترکین همراه اول اعم از وایمکس مبین نت، گوشی تلفن همراه، تبلت

توزیع قبوض مشترکین همراه اول و مخابرات استان تهران

طراح و مبتکر فروش اقساطی کالا و خدمات برای مشترکین همراه اول

طراح ، ایده پرداز و مجری تبلیغات هدفمند قبوض همراه اول و مخابرات استان تهران

بزرگترین مجموعه ارائه دهنده خدمات مخابرات استان تهران

پاسخگویی سامانه 1868 و 9990 مرکز تماس شبانه روزی پاسخگویی، مشاوره و ارائه کلیه خدمات امور مشترکین همراه اول در تهران

خرید و فروش سیم کارت های همراه اول

فروش کارت شارژهای همراه اول

 

 


ايرانيان بانژ (رادیران)
   شرح خدمات:

·         تدوین شناسنامه فنی   ساخت  (مهندسی معکوس)

·         پژوهش و تدوین دانش فنی ساخت

·         بازرسی فنی قطعات و تجهیزات

·         ساخت و تولید قطعات یدکی و مصرفی


پارس ارتباطات
   شرح خدمات:

ارائه خدمات انتقال داده ها از طریق اینتر نت ماهواره ای (VSAT)


رایان کیفیت پیشرو
   شرح خدمات:

طراحی و استقرار سيستم های مديريـت كــيفيت مبتنی بر استاندارد ها ی ISO9001:2008,QS9000,ISO/TS16459,OHSAS18001,ISO17025, EN 9100 C  

طراحی  و استقرار سیستم   ISO 17020در مرکز ممیزی کیفیت QAC   سازمان صنایع هوافضا

استقرار سیستم طراحی براساس مدل های علمی در دفاتر طراحی با  محوریت  قابلیت اطمینان

استقرار نظام نگهداری وتعمیرات با محوریت  قابلیت اطمینان RCM

بکارگیری تکنیک  های قابلیت اطمینان در طراحی ، تولید، تست محصول

مهندسی معکوس محصولات شامل تهیه نقشه ها وتدوین تکنولوژی ساخت ، تست، وبهره برداری قطعات / مجموعه ها

 تعمیق بخشی وافزایش اثربخشی الزامات بند 7.3 استاندارد ISO9001   در بخش های طراحی همراه با اجرای عملی یک نمونه تا صحه گذاری ومستند سازی ( تدوین تکنولوژی نمونه شامل  : OPC,FPC,QC plan,  ، تهیه نقشه ها، دستورالعمل های ساخت، شامل استاندارد و...)

استقرار سیستم مدیریت پروژه شامل برنامه ریزی وکنترل پروژه مبتنی بر استاندارد PMBOK

طراحی و  ساخت اتاق های تمیز  Clean Room

تدوین استاندارد های فنی ساخت ، مونتاز، تست وشرایط محیطی وبهره برداری تا اخذ نشانIDS 

طراحی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت در صنایع هوافضا  EN 9100 C  

مدل تعالی وزارت دفاع  DQA 

طراحی و استقرار سیستم مدیریت آموزش ISO 10015

طراحی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت در آزمایشگاه ها  ISO 17025 

طراحی و استقرار سیستم مدیریت  زیست محیطی  ISO 14000 

طراحی و استقرار سیستم مدیریت ایمنی وبهداشت شغلی    OHSAS 18000

مدیریت زنجیره تامین SCM 

استقرار نظام آراستگی   5S 

تجزیه و تحلیل داده ها براساس  ISO 10017

نظام برنامه ریزی استراتژیک

مدیریت دانش

نظام بهبود بهره وری

مهندسی ارزش

مدیریت منابع  ERP 

تکنیک های کیفیت  SPC, MSA, COQ , Hazop , DFMEA, DOA,….. 

استقرار نظام رضایت مشتریان  SCM,RCM,…

راه اندارزی سیستم net  در خصوص تعمیر و نگهداری

استخراج مستندات و تهیه لیست لوازم یدکی و مصرفی مورد نیاز دستگاه

سرویس های دوره ای و نگهداری ماشین آلات

عملیات مکانیکی و برقی ماشین آلات صنعتی (تراش سنگین و سبک ، بورینگ ، فرز ، پرسهای هیدرولیکی و ضربه ای ، گیوتین ، اره لنگ ونواری ، دستگاه های جوش و نقطه جوش و درز جوش (غلطکی) ، رولر و دریل های ستونی

انتقال و جابه جای انواع ماشین آلات صنععتی

طراحی و ساخت جرثقیل های بازویی و کالسه ای سبک تا سه تن

تراز و همراستای (الاین) میز های سطح صاف در ابعاد مختلف بصورت تکی و چند تایی

تعمیر و نگهداری کمپروسر های فشرده

ساخت انواع قطعات صنعتی

مونتاژ انواع زیر مجموعه و مجموعه ها طبق نقشه و مستندات

اجرای کنترل کیفی انوااع قطعات و مجموعه های مونتاژ شده طبق نقشه و مستندات

اجرای عملیات عایقکاری و انواع پوشش (آبکاری)

طراحی و اجای تصفسه خانه پسمانده های صنایع آبکاری

طراحی و ساخت انواع تستر های هیدرولیکی و پنوماتیکی

طراحی و ساخت انواع جیگ و فیکچر های کمک مونتاژ

 


راه یاب کردستان
   شرح خدمات: راه سازی
نقشه برداری GIS


ویراپردازش دوران
   شرح خدمات: برگزاری همایش
برگزاری سمینار 
برگزاری نمایشگاه
مجری شبکه های کامپیوتری
طراحی وب سایت و پرتال
طراح و پیاده ساز دوربین های حفاظتی


موسسه توسعه دانش، پژوهش و فناوری فرزان
   شرح خدمات:

فهرست خدمات در چهارحوزه:

1.        حوزه خدمات پژوهشی و آموزشی

·        مشاوره و نگارش

·        مجلات

·        علم سنجی

·        آموزش

·        گرانت

2.       حوزه پژوهش های بالینی

3.      حوزه مدیریت اطلاعات بالینی

·        فرادیتا : نرم افزار مدیریت اطلاعات

·        ایجاد زیرساخت مدیریت اطلاعات شبکه ها و مراکز تحقیقاتی

·        طراحی و راه اندازی بانک های اطلاعاتی

§      سامانه آنلاین ثبت اطلاعات بالینی بیماران جراحی اعصاب

§       سامانه آنلاین ثبت اطلاعات بالینی بیماران مبتلا به پسوریازیس

§       سامانه آنلاین ثبت اطلاعات بالینی بیماران لوپوس اریتماتوز سیستمیک

§       بهجت

§       درماتیت تماسی

·        مدیریت اطلاعات طرح های تحقیقاتی بالینی و دارویی

·        خدمات مدیریت اطلاعات

 

4.      حوزه فن آوری اطلاعات

·        بسته های آموزش های الکترونیک:

§       بسته فراسای پزشکی

§       بسته فراسای مهندسی و علوم پایه

§       بسته فراسای علوم انسانی

§       بسته آموزش ضمن خدمت

§       بسته آموزش کارآفرینی

§       بسته آموزش مهارت های پایه( ذهن آسا)

§       بسته آموزشی پژوهشهای بالینی

§       بسته آموزشی سردبیران مجلات

§       بسته آموزشی فناوری های نوین در آموزش

§       بسته آموزشی آموزش های مداوم پزشکی

 

·        خدمات آموزش الکترونیک

§       طراحی محتوای آموزشی

 

·        نرم افزارها

§       نرم افزار فراسای پژوهش

§       نرم افزار فرادیتا

§       نرم افزار فرانگار


سفیر پرشیا
   شرح خدمات: ساخت نرم افزار آموزش مجازی تحت وب

ساخت سی دی کاتالوگ(نرم افزار های مالتی مدیا)


فنی و مهندسی نورآفرین ایده - (گروه مدیریت و به سازی انرژی)
   شرح خدمات:

مهندسی انرژی شامل:

ممیزی انرژی و اندازه گیری حامل های مواد و انرژی 

ارائه راهکارهای کاهش مصرف انرژی

پیاده سازی و اجرای راهکارهای کاهش مصرففنی و مهندسی نورآفرین ایده
   شرح خدمات:

خدمات مهندسی به صورت ممیزی صوتی و تهیه نقشه نویز و صوت

خدمات مهندسی به صورت  به سازی و کنترل نویز و صوت

ارائه راهکار کاهش آلودگی صوتی

پیاده سازی و اجرای طرح های کاهش آلودگی صوتیتوسعه ارتباطات فراست
   شرح خدمات:
ارائه خدمات ماهواره ای تحت محوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی کشور


سنجش فناوري خاورميانه
   شرح خدمات:
تهيه گزارش توجيهي
تهيه گزارش امكانسنجي
قيمت گذاري فناوري
ارزيابي و رتبه‌بندي فناوري
تامين مالي فناوري


امن افزارگسترشريف
   شرح خدمات:

 

شركت امن افزارگسترشريف توليد محصولات وخدمات امن سازي شبكه ها رابه عهده داشته و صرفادراين زمينه فعاليت دارد اهم توليدات وخدمات شركت شامل : توليد UTMو فايروال با نام تجاري ParsGate  –توليد توكن هوشمند با نام تجاريparskey  –توليد Web filterبا نام تجاري  "SEPAR"  –توليد نرم افزارهاي امنيتي –ارايه پيشنهادات وطرحهاي مرتبط با PKIنام  -امن سازي شبكه هاي رايانه اي - آزمون نفوذ و اجراي سيستم مديريت امنيت اطلاعات(ISMS)


فرازمین
   شرح خدمات: به استحضار ميرساند كه شركت مهندسين مشاور فرازمين (سهامي خاص ) به عنوان اولین صادر کننده خدمات فنی مهندسی در زمینه های مهندسی نقشه برداری به خارج از کشور (تهیه نقشه استان قصیم عربستان به روش فتوگرامتری تهیه نقشه حومه واشنگتن آمریکا به روش فتوگرامتری از یک شرکت کانادایی)و همچنین به عنوان اولین شرکت خصوصی دارای گواهینامه مدیریت کیفیت  ISO9001-2000و ISO14001-2002  و OHSAS18001:1999 در زمینه  نقشه برداری و مهندسی آب، با اتكاء بردانش علمي و تجربيات خود و استفـاده از آخرين تكنيكهـاي علمي و كادر مهندسين مجرب ، و با توجه به لزوم نيل به خود كفائي در تمام زمينه ها و در راستاي برنامه هاي توسعـه اقتصـادي ، اجتمـاعي ، فرهنگـي  جمهـوري اسلامي ايـران آمـاده همكـاري و ارائه خـدمات مشاوره اي ، نظـارت واجـرائي درزمينه هاي زيرميبـاشـد


moshaveran sadid ertebat gostar
   شرح خدمات:
خدمات فني و مهندسي مخابرات و فن آوري اطلاعات اعم از؛
کليه فعاليتهاي مهندسي و مشاوره و ارائه راه حلهاي نهايي
کليه فعاليتهاي مهندسي و خريد و اجرا EPC
مايکروويو 
 فيبرنوري 
 FOTS - SDH - MUX- 
PLC - SCADA(DCS/ESD
PA/GA - PABX
 NDB - VHF-AM - VHF/UHF
سيتم نشت ياب گازGLDS و F.T - P.T - T.T
موبايل WLL - GSM(BTS
انواع کابل- فيبرنوري و کابلهاي مسي و ابزار دقيق
دکل - آنتن - دامي لود - گراندينگ
کنترل و حفاظت غيرفيزيکي - CCTV
انواع سويچ - سوئيچ ثابت- سوئيچ سيار- سوئيچ ديتا - سوئيچ IP - سوئيچ هاي هوشمند چند منظوره
منابع تغذيه - انواع باتري(اسيدي و خشک)- سيستم برق خورشيديSOLAR- ديزل- PLC - RECTIFIER
جايگزيني سيتمهاي فسوده و قديمي با سيستمهاي پيشرفته DCS - FIELDBUSS


خوشه چین نگین الوند
   شرح خدمات:
این شرکت در زمینه خدمات مهندسی صنایع شیمیایی فعال میباشد و کار طراحی پروسه و نیز بهینه سازی فرمولاسیونها و نظارت بر ساخت دستگاهها ورآکتورهای صنعتی را بر عهده دارد.
ضمنا در زمینه شیرابه های پلیمری خود را قویترین مشاور اجرایی ایران میداند وکارخانه های متعدد ی را که در زمینه تولید قطعات لاستیکی از لاتکس(لاستیک طبیعی) فعالیت دارند حمایت مینماید.در حال حاضر به دلیل مشغله کاری اعضاء شرکت دفتر ارتباطی آن صرفا در فضای مجازی میباشد.


بسترسازان هزاره
   شرح خدمات:
پورتال هوشمند مدرسه آنلاین
طرح جامع پايگاه وب مدارس در قالب مدرسه

شركت بسترسازان هزاره با در نظر گرفتن كليه نيازهاي فوق الذكر و همچنين تحقيقات گسترده در رابطه با كليه آئين نامه ها و بخشنامه ها و دستورالعمل هاي موجود در ادارات دولتي و به ويژه وزارت آموزش و پرورش در زمينه وب سايت و استفاده مدارس از امكانات IT مانند مصوبه شوراي عالي اداري مورخ 15/4/81، استانداردهاي طراحي سايت هاي مدارس مصوبه دفتر طرح توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش ، ضوابط الزامي و پيشنهادهاي وزارت آموزش و پرورش جهت طراحي سايت مدارس طرح جامع پايگاه وب مدارس مصوبه شوراي عالي اداري وزارت آموزش و پرورش و دهها مصوبه و پيشنهاد ديگر موفق به توليد يك پرتال جامع گرديد تا علاوه بر پاسخگويي به كليه موارد مطرح شده در طرح مسئله كليه ضوابط و دستورالعمل ها و استانداردهاي مطرح شده را رعايت نموده و با گام هايي فراتر از انتظارات ياد شده افق جديدي را در اين بخش ترسيم نمايد. پرتال مدرسه آنلاين حاصل تلاش شبانه روزي دو سالانه شركت بسترسازان هزاره مفتخر است كه مي تواند به عنوان حلقه اتصال دهنده بخش آموزشي كشور به دنياي مجازي دين خود را ادا نمايد.
معرفي سرويس ها

الف: سرويس هاي مختلف مدارس
1- اختصاص فضا در اينترنت جهت معرفي هر مدرسه
2- امكان Forward سايت هر مدرسه بر روي دامنه اختصاصي طبق پيشنهاد وزارت آموزش و پرورش با پسوند .sch.ir
3- معرفي موثر به موتورهاي جستجوي بين المللي و ايراني
4- امكان توليد منوهاي سايت بصورت كاملا دايناميك و با نظر هر مدرسه
5- امكان معرفي مدرسه با كليه جزئيات همراه با عكس،Flash و Link به صورت دايناميك
6- اختصاص يك ماژول اخبار با كنترل پنل جداگانه براي بروز رساني
7- پنل اختصاصي براي مدير مدرسه شامل رويت اطلاعات تحصيلي و انضباطي كليه دانش آموزان
8- دسترسي مدير از طريق پنل اختصاصي به اطلاعات تحصيلي مثل چارت ها و نمودارها و انواع گزارش گيري ها
9- ارتباط خصوصي با كليه اولياء و دانش آموزان
10- اختصاص يك پنل اختصاصي به هر يك از دبيران مدرسه و امكان بارگزاري انواع سوالات و جزوات به همراه پنل مديريت اعتراضات و امكان ارتباط با كليه دانش آموزان و اولياء و دهها امكان ديگر.

ب: سرويس هاي مختلف اولياء
1- اختصاص يك username & password به هر يك از اولياء به همراه يك صفحه كاملا اختصاصي
2- دسترسي آسان و سريع به كليه اطلاعات تحصيلي، انضباطي فرزند روي صفحه اختصاصي
3- دريافت كليه اطلاعات تحصيلي - انضباطي به وسيله SMS به صورت هفتگي تا پايان سال تحصيلي
4- امكان دسترسي به اطلاعات پردازش شده مثل نمودارها و چارت هاي وضعيت تحصيلي دانش آموزان
5- امكان ارتباط با مسئولين و دبيران به صورت خصوصي
6- امكان دريافت دعوت نامه هاي جلسات اولياء و مربيان و ... به صورت SMS, Online
7- امكان استفاده از بخش هاي مشاوره اي سايت
و دهها امكان ديگر.

ج: سرويس هاي مختلف دانش آموزان
1- امكان فعاليت فوق برنامه درسي، كمك درسي، هنري، ورزشي، مذهبي با عضويت در انجمن هاي سايت با مديريت دبيران مربوط به هر رشته
2- امكان رقابت با ساير دانش آموزان مدرسه در انجمن ها
3- امكان اتصال انجمن ها در سطح مناطق و شهرها براي رقابتي شدن فضاي انجمن
4- امكان رويت و برگزاري امتحانات آنلاين تنظيم شده از طرف دبير و ديدن بلادرنگ نتايج امتحان
5- امكان دريافت مستقيم تكاليف درسي , نمونه سوالات و جزوات هر يك از دبيران از پنل اختصاصي دبير مربوطه
6- امكان دسترسي به بانك سوالات استاندارد طبقه بندي شده براي هر درس
7- امكان توليد آزمون آنلاين با تايمر استاندارد
8- امكان رويت بلادرنگ نتيجه امتحان و همچنين جواب تشريحي سوالات
9- امكان ثبت نتايج امتحانات آزمايشي و مقايسه ضريب پيشرفت بر روي نمودار
10- امكان مكاتبات خصوصي مشورتي با مديران و دبيران
11- امكان Download برنامه هاي متنوع آموزشي ، كمك آموزشي و مذهبي و فرهنگي و تفريحي و سرگرم كننده و دهها امكان ديگر.

چ: ويژگي هاي فني
- برنامه از تكنولوژي ASP.Net و Ajax با بهره گيري از محيط visual studio.net توليد شده است.
- اين برنامه بر اساس ساختار چند لايه اي (N-TIER) بنا شده است.
- امنيت در اين برنامه در اشكال گوناگون مورد توجه قرار گرفته است.
- بحث رمز گذاري داده ها (Encryption) با دقت تمام انجام شده است.
- براي توليد كدها از آخرين الگوريتم هاي hash استفاده مي شود.
- در كل سيستم از CSS براي Style آيتم ها استفاده شده است.
- پايگاه داده اين برنامه SQL Server مي باشد كه در 5 سطح نرمال سازي شده است.
- سرويس مدرسه آنلاين روي سرور اختصاصي با پهناي باند وسيع قرار گرفته است.


موج نیرو
   شرح خدمات:
  • طراحی و مهندسی شبکه VHF
  • نصب و راه اندازی دستگاههای بیسیم دستی -  ثابت – پرتابل
  • تعمیر و نگهداری دستگاههای بی سیم – ثابت – پرتابل
  • نصب و اجرا دکل های مخابراتی مهاری و خود ایستا


صبانيرو
   شرح خدمات:
  •       انجام كليه امور مربوط به نصب و راه‌اندازي توربين باد از قبيل نصب برج، نصب ناسل، نصب روتور، سربندي قطعات الكتريكي داخل توربين (نصب كنترلر پاييني، سربندي ژنراتور و اتصال آن به شبكه) و نصب نرم‌افزار راه‌اندازي توربين باد S47-660kW
  • خدمات توربينهاي بادي شامل انجام سرويسهاي دوره‌اي توربين باد، تأمين قطعات يدكي، آموزش و انجام هرگونه سرويس درخواستي.

 


تحقيقات و توسعه صنعتي زانيج
   شرح خدمات:
- طراحي و ساخت دستگاه‌ها و سيستم‌هاي تست و كنترل مرغوبيت طبق استانداردهاي مورد نظر.
- طراحي و ساخت دستگاه‌ها و تجهيزات خاص مهندسي پزشكي به ويژه دستگاه‌هاي تصوير برداري دو بعدي ( planar ) و سه بعدي ( spect) از بدن با استفاده از اشعه گاما.
- طراحي و ساخت انواع ماشين آلات و سيستم‌هاي خاص صنعتي سبك و نيمه سنگين تك منظوره.
- طراحي و ساخت انواع سيستم‌هاي خاص كنترل و هدايت الكترونيكي و كامپيوتري.
- طراحي و اجراي انواع نرم‌افزارهاي خاص صنعتي و پزشكي تحت سيستم عامل Windoes Xp
- مشاوره صنعتي.


ادوات گستر امین
   شرح خدمات:

طراحی وساخت ماشین چندکاره کشاورزی با قابلیت شش کار دریک زمان


مهندسي آماج درمان
   شرح خدمات:
  • ارائه خدمات كنترل استانداردهاي بيمارستاني
  • بخش كاليبراسيون تجهيزات بيمارستاني


آذر فنون تابلو
   شرح خدمات:
  • طراحي و ساخت انواع تابلوهاي برق فشار متوسط و فشار ضعيف در انواع تيپ‌هاي كشويي، مدولار و فيكس
  • طراحي و ساخت انواع تابلوهاي برق اصلاح ضريب قدرت، كنترل، اتوماسيون و ساير انواع تابلو برق


مهندسي اهواز فانوس
   شرح خدمات:
طراحي و آماده سازي و تهيه نقشه‌هاي لازم براي توليد دكل فشار قوي انتقال نيرو ، دكل مخابراتي ، دكل مهاري موقت ، سازه فلزي ، سيني و نردبان كابل


ژن آزما پرشيا
   شرح خدمات:
انجام کلیه امور مربوط به کشت بافت و تکثیر گیاهان و تهیه پروتوکل های مربوطه، کلینیک گیاهپزشکی مولکولی و تشخیص بیماریهای گیاهی (قارچ، باکتر، ویروس و سایر عوامل) با استفاده از روشهای مولکولی مانند آزمونهای PCR و همچنین RT-PCR و با روشهای مرسوم، تعیین میزان باقیمانده سموم در محصولات کشاورزی و همچنین تشخیص حضور موارد دستورزی شده از نظر ژنتیکی  (GMO) در محصولات کشاورزی


ژن آزما پرشيا
   شرح خدمات:

بررسي باقیمانده سموم: این واحد با استفاده از دستگاه کروماتوگراف گازی قابلیت اندازه گیری باقیمانده سموم شیمیایی کشاورزی را در محصولات مزبور دارد.


توسعه فناوري سيمرغ صنعت
   شرح خدمات:

·          انجام عمليات رسوب‌زدايي و بازرسي فني با استفاده از تكنولوژيهاي نوين و پيشرفته در صنعت نفت و گاز و پتروشيمي و ساير صنايع

·          ارائه خدمات تعميرات اساسي واحدهاي پالايشگاهي و پتروشيمي


شرکت تولیدی صداگیر
   شرح خدمات:

تولید و اجرا انواع سقفهای کاذب پیش ساخته گچی

 

تولید و اموزش اجرا انواع دیوارهای پیش ساخته گچی


<< <  1  > >> 

پارك فناوري پرديس

شهرك فناوري اصفهان

خدمات تخصصي فناوري

بازار دارايي فكري

کليه حقوق نرم افزاري متعلق به پارک فناوري پرديس مي باشد.